Loading...
راه اندازی WEBeX 2018-07-14T07:12:13+00:00

راه اندازی سیسکو

Cisco WebEx Meeting Center

سیسکو

کانفیگ رایگان سیسکو

در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا پیاده سازی استراکچر های اولیه بر روی تمام محصولات سیسکو دارید میتوانید روی کمک فنی و مشاوره ای تیم حرفه ایی نت وب حساب کنید

سیسکو

تنظیمات سیسکو

از تنظیمات لازم بر روی این تجهیزات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد اعمال تنظیمات اولیه: تنظیم IP و Vlan بندی تنظیمات سطح دسترسی به روز رسانی سیستم عامل (IOS) و …

سیسکو

مستندسازی در سیسکو

دستگاه ها از پروتکل‌های کشف همسایگی استفاده می‌کنند، در صورتی که شبکه از قبل طراحی شده باشد، می‌توان با استفاده از این Document پروتکل‌ها، توپولوژی شبکه را بدست آورد

سیسکو

 

WebEx

Online Meetings and Video Conferencing

انجام‌ سریع‌تر کارهای بیشتر و ارتقای قابلیت‌های نیروی کار از طریق تعامل و ارتباط آنلاین بواسطه Cisco WebEx Meeting Center با امکانات VoIP و کنفرانس صوتی اشتراک اسناد ، ارائه‌ها و برنامه‌های کاربردی در هر زمان و از هر نقطه. انجام جلسات منظم بدون توجه به پراکندگی اعضا و کارکنان از چشم‌انداز جغرافیایی و در عین حال ، برگزاری جلسات خلاقانه و فعال با حضور مشتریان ، همکاران یا تیم‌های داخلی.

با استفاده از این سامانه تمام ارتباطات صوتی، ویدیویی و به اشتراک گذاری اسناد و .. را می توان به صورت آنلاین تجربه نمود.بدین صورت می توان اتاق های کنفرانس مجازی ایجاد نمود و هر کاربرمی تواند با هر وسیله ارتباطی(حتی با استفاده از تلفن همراه و تبلت ) در هر مکانی به کنفرانس ملحق شود.ازجمله کاربردهای این سامانه ، تشکیل کلاس‌های دانشگاهی و جلسات کاری در محیط مجازی می‌باشد بطوریکه دانشجو استاد را می‌بیند و استاد دانشجو را در صورت تمایل و کیفیت HD را ارائه می‌دهد ، کنفرانس به‌صورت خودکار ذخیره می‌گردد و در پایان کنفرانس قابلیت دانلود را دارد presenter می‌تواند هم Desktop خود را به اشتراک بگذارد و یا اسلایدی که جهت تدریس ارائه کرده که این فایل نیز در انتهای کلاس به‌صورت خودکار قابل دانلود می‌باشد.

Cisco

راه اندازی WebEx

با گسترش روز افزون شبکه جهانی اینترنت اکثر تکنولوژی‌ها تلاش می‌کنند خود را به این شبکه متصل کنند تا بدین طریق هم هزینه های خود را کاهش دهند و هم سرویس بهتر با امکانات بیشتر ارائه کنند.

به‌طور معمول از این فن‌آوری به‌عنوان منتقل کننده صدا بر روی شبکه اینترنت استفاده می‌شود. تلفن اینترنتی یا VoIP، امکان مکالمات تلفنی را روی بستر شبکه یا IP فراهم می‌سازد. سیستم‌های تلفنی VoIP نسبت به مراکز تلفن معمولی، پایداری و انعطاف بیش‌تری دارند. تلفن‌های معمولی با سیگنال‌های آنالوگ کار می‌کنند و مشکلات زیادی را به همراه دارند اما سرویس VoIP با سیگنال‌های دیجیتال کار میکند.

سیسکو

تجربه های تیم نت وب

با توجه به نیاز روز افزون به سرعت و پایداری ، و همچنین افزایش سرعت دسترسی به اینترنت تیم نت وب با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های ویپ و شبکه این امکان را دارد تا با شرکت های همکار در زمینه IT مشارکت سازنده داشته باشد.

برقراری ارتباط VOIP با CRM

برقراری ارتباط VOIP با Data Center

نصب و راه اندازی Call Center

مشاوره، طراحی، پیاده سازی واجرا

نصب وراه‌اندازی ارتباطات شبکه بیسیم

مشاوره و پیاده‌ سازی امنیت شبکه

ارزیابی و تحلیل ریسکهای موجود

طراحی سیستم امن مدیریت تماسها

طراحی و پیاده‌سازی سیاست امنیتی

سیسکو

بی صبرانه منتظر ارتباط شما هستیم

تیم نت وب با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های ویپ و شبکه این امکان را دارد تا با شرکت های همکار در زمینه IT مشارکت سازنده داشته باشد. و از پیشنهادات شما استقبال خواهد کرد.

تماس با ما