Loading...
درباره ما 2018-07-14T06:27:26+00:00

درباره ما

سیسکو ، تجهیزات سیسکو، عملکرد بهتر، قابلیت اطمینان بیشتر و امنیت بالاتر را برای شبکه شما فراهم می‌آورد. با توجه به افزایش ورود محصولات غیر اصلی به ایران، ما این اطمینان را در شما ایجاد می‌کنیم که محصول خریداریتان اصلی است.

از خدماتی ست که ما به مشتریان خود ارائه میدهیم ، شما در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا پیاده سازی استراکچر های اولیه بر روی محصولات سیسکو از قبیل روتر ، سوئیچ ، فایروال ، تلفن آی پی و … دارید میتوانید روی کمک فنی و مشاوره ای تیم نت وب حساب کنید .در بعضی موارد نیاز به راه اندازی اولیه سخت افزار سیسکو خریداری شده از جمله روتر ها و سوئیچ ها و یا مشاوره خرید صحیح مطابق با نیاز های فعلی و آتی سازمان مطبوع و همچنین رفع مشکلاتی که مدتها آزارتان میدهد و نگران بروکراسی های دست و پا گیر اداری برای عقد قراردادها و مناقصات با شرکت های خدمات سیسکو هستید ، ما با خدمات کانفیگ و مشاوره رایگان سیسکو با تیم متبحر و امین در خدمت شما هستیم .

سیسکو

گوشه ایی از خدمات ما

سیسکو

خدمات

این شرکت با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته می شود

سیسکو

فروش

این شرکت ضمن ارائه قطعات اصلی با همکاری شرکتهای معتبر داخلی و خارجی برخوردار است

سیسکو

پشتیبانی

پشتیبانی از راه دور و مشاوره امنیت شبکه متناسب با نیاز سازمان و شرکت شما

فروش ویژه محصولات سیسکو

کانفیگ رایگان سیسکو از خدماتی ست که ما به مشتریان خود ارائه میدهیم ، شما در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا پیاده سازی استراکچر های اولیه بر روی محصولات سیسکو از قبیل روتر ، سوئیچ ، فایروال ، تلفن آی پی و … دارید میتوانید روی کمک فنی و مشاوره ای تیم نت وب حساب کنید .

سیسکو

فروش تجهیزات Licence

سیسکو

فروش تجهیزات IP Telephony

سیسکو

فروش تجهیزات کنفرانس

سیسکو

بی صبرانه منتظر ارتباط شما هستیم

تیم نت وب با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های ویپ و شبکه این امکان را دارد تا با شرکت های همکار در زمینه IT مشارکت سازنده داشته باشد. و از پیشنهادات شما استقبال خواهد کرد.

تماس با ما