Loading...
راه اندازی CUCM 2018-07-14T07:12:22+00:00

راه اندازی سیسکو

Cisco Unified Communications Manager

سیسکو

کانفیگ رایگان سیسکو

در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا پیاده سازی استراکچر های اولیه بر روی تمام محصولات سیسکو دارید میتوانید روی کمک فنی و مشاوره ای تیم حرفه ایی نت وب حساب کنید

سیسکو

تنظیمات سیسکو

از تنظیمات لازم بر روی این تجهیزات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد اعمال تنظیمات اولیه: تنظیم IP و Vlan بندی تنظیمات سطح دسترسی به روز رسانی سیستم عامل (IOS) و …

سیسکو

مستندسازی در سیسکو

دستگاه ها از پروتکل‌های کشف همسایگی استفاده می‌کنند، در صورتی که شبکه از قبل طراحی شده باشد، می‌توان با استفاده از این Document پروتکل‌ها، توپولوژی شبکه را بدست آورد

سیسکو

 

CUCM

Cisco Unified Communications Manager

نرم افزار CUCM، مرکز تلفن سیسکو میباشد که برای سازمان های بزرگ ارائه شده است. برای راه اندازی این مرکز تلفن، نیاز به داشتن یک سرور دارید. مجازی سازی، راهکاری مطمئن جهت راه اندازی CUCM میباشد.

نقش مولفه پردازش‌گر تماس مبتنی بر نرم‌افزار را برای «Cisco Unified Communications» بازی می‌کند. از طرفی «Cisco Unified Communications Applications Server» بستر سرور لازم برای پردازش تماس، خدمات و برنامه‌های کاربردی این محصول را با حداکثر دسترس‌پذیری فراهم می‌سازد. سیستم Cisco Unified Communications Manager ویژگی‌ها و کارکردهای تلفن را تا دستگاه‌های شبکه تلفن مبتنی بر انتقال بسته داده مانند تلفن‌های IP ، دستگاه‌های پردازش رسانه ، Gateway VoIP و حتی برنامه‌های چند رسانه‌ای گسترش داده است. از سوی دیگر خدمات صوت و تصویر ، ارسال پیام یکپارچه ، کنفرانس چندرسانه‌ای ، مراکز تماس تعاملی از طریق برنامه کاربردی (API) تلفن این محصول قادر به تبادل و تعامل هستند. خدمات کنترل تماس و ارسال سیگنال را در اختیار برنامه‌های کاربردی تلفن سیسکو و همچنین برنامه‌های دیگر قرار می‌دهد.

Cisco

راه اندازی CUCM

امکانات CUCM بسیار وسیع تر از ارتباطات Voice – Video – IM است که در این مجال نمیگنجد ، ولی به قدرت میتوان گفت مجموعه Cisco Unified Communication – که مشتمل بر پلتفرم مادر CUCM و عناصر دیگر شبکه که همگی از برند سیسکو هستند ، قوی ترین شبکه ارتباطی چند رسانه ای مبتنی بر IP در دنیاست .

نرم افزار UCCX که در کنار CUCM نصب میشود، به شما Call Center ای با قابلیت های بی نهایت را ارائه میکند. بنابراین اگر میخواهید Call Center راه اندازی کنید، UCCX یک انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه میباشد.ضبط مکالمات و شنود آنلاین، از دیگر قابلیت های CUCM میباشند. بنابراین مدیریت سازمان میتواند از کیفیت پاسخگویی کارمندان، اطمینان حاصل نماید.CUCM از روترهای سیسکو به عنوان Voice Gateway استفاده میکند، بنابراین علاوه بر قابلیت های بی شماری که CUCM برای شما فراهم میکند، کیفیت صدای بی نظیری نیز تجربه خواهید کرد؛ صدایی فارق از اکو، بریده بریده شدن و تاخیر که هنگام استفاده از دیگر Voice Gatewayها ممکن است با آن مواجه شده باشید.

سیسکو

تجربه های تیم نت وب

با توجه به نیاز روز افزون به سرعت و پایداری ، و همچنین افزایش سرعت دسترسی به اینترنت تیم نت وب با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های ویپ و شبکه این امکان را دارد تا با شرکت های همکار در زمینه IT مشارکت سازنده داشته باشد.

برقراری ارتباط VOIP با CRM

برقراری ارتباط VOIP با Data Center

نصب و راه اندازی Call Center

مشاوره، طراحی، پیاده سازی واجرا

نصب وراه‌اندازی ارتباطات شبکه بیسیم

مشاوره و پیاده‌ سازی امنیت شبکه

ارزیابی و تحلیل ریسکهای موجود

طراحی سیستم امن مدیریت تماسها

طراحی و پیاده‌سازی سیاست امنیتی

سیسکو

بی صبرانه منتظر ارتباط شما هستیم

تیم نت وب با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های ویپ و شبکه این امکان را دارد تا با شرکت های همکار در زمینه IT مشارکت سازنده داشته باشد. و از پیشنهادات شما استقبال خواهد کرد.

تماس با ما